Interlignum – dřevo pro váš domov

Katalogy dveří ke stažení

Nový webový katalog skladových dveří

Při pravili jsme pro vás webový katalog skladových dveří. V katalogu si můžerte v klidu vybrat dveře a nezávazně si potřebný počet rezervovat na prodejně.

www.dvere-interlignum.cz

Protipožární dveře

Protipožární dveře s unikátní technologií SI hranění dveří. Rám dveří je vyroben z vysoce kvalitního vrstveného dřeva opláštěného MDF deskou. Jádro dveří je vyplněno požárně odolnou tepelně izolační deskou z kamenné vlny. 

   KATALOG PROTIPOŽÁRNÍ DVEŘE KE STAŽENÍ (PDF)

Voštinové dveře

Voštinové dveře s unikátní technologií SI hranění dveří. Rám dveří je vyroben z MDF desky a jádro dveří je standardně vyrobené z voštinové desky, za příplatek je vyrobeno z dutinkové dřevotřískové desky.

   KATALOG VOŠTINOVÉ DVEŘE KE STAŽENÍ (PDF)

Rámové dveře

Rámové dveře s unikátní technologií SI hranění dveří. Rám dveří je vyroben z vysoce kvalitního vrstveného dřeva opláštěného MDF deskou a spolu s výplní je povrchově upraven kvalitní dekorativní folií.

   KATALOG RÁMOVÉ DVEŘE KE STAŽENÍ (PDF)

Posuvné dveře

Posuvné dveře s unikátní technologií SI hranění dveří. Pro posuvné dveře máme dva typy - posuvné dveře do pouzdra a posuvné dveře po stěně. Lze provést u všech typů dveří, kromě dveří PHEEBE.

   KATALOG POSUVNÉ DVEŘE KE STAŽENÍ (PDF)

Obložkové zárubně

Obložková zárubeň je vyrobena z MDF desky povrchově upravená folií. Technické řešení obložkové zárubně umožňuje reagovat na různou tloušťku stěny v rámci stanovených rozměrových tolerancí např. 95 až 114 mm, při dodržení jednotné tloušťky zdi po celém obvodu zárubně.

   KATALOG OBLOŽKOVÉ ZÁRUBNĚ KE STAŽENÍ (PDF)

Výprodejové dveře

Výprodejové dveře...

   KATALOG VÝPRODEJOVÉ DVEŘE S MOŽNOSTÍ REZERVACE

INTERLIGNUM a.s.

INTERLIGNUM a.s.

Firemní prodejna interiérových dveří a polotovarů ze dřeva.

Prodejna

Obolecká, Chotěboř / 583 01

Dostupnost zboží a ceny je nutné ověřit telefonicky, děkujeme za pochopení.