Interlignum – dřevo pro váš domov

Co děláme...

Deskové materiály

Základní rozděleni sortimentu deskových materiálů je na překližky, OSB, Cetris desky a lamino – dřevotřískové desky laminované. Součástí nabídky výše uvedených deskových materiálů je možnost nařezaní na požadované formáty a v případě dřevotřískové desky laminované i olepeni hran ABS hranou či lamino hranou.

Palubky

Základní nabídka palubek obsahuje tři kategorie palubek a to obkladové a podlahové palubky pro použití v interiéru a fasádní palubky pro použití v exteriéru. Nabídku doplňuje spojovací kování. Materiál pro povrchovou úpravu palubek Vám rádi doporučí naši firemní specialisté na základě Vašeho konkrétního požadavku.

Hranoly, latě, prkna

Výrobní sortiment zahrnuje širokou rozměrovou škálu hranolů, latí a prken pro nejširší použití např. pergoly, přístřešky, dřevěné konstrukce či jakékoliv výrobky z přírodního dřeva. Pro montáž a povrchovou úpravu hranolů a prken Vám naši firemní specialisté rádi doporučí vhodný typ materiálu na základě Vašeho konkrétního požadavku.

Ploty

Ploty, resp.plotovky či plotové prvky vyrábíme v široké tvarové a rozměrové škále na základě které jsou dále rozděleny do třech kategorií. A to jednoduché hladké plotové prvky (plotovky), profilové plotové prvky (plotovky) a 3D plotové prvky (plotovky). Materiál pro povrchovou úpravu plotových prvků resp. plotovek Vám rádi doporučí naši firemní specialisté na základě Vašeho konkrétního požadavku.

Profilové lišty

Sortiment profilovaných lišt se dělí podle základního vstupního materiálu, z kterého se vyrábějí a to na smrkové profilové lišty, MDF profilové lišty a plastové PVC profilové lišty. Profilové lišty se vyrábějí v široké škále desénů. S uplatněním profilových lišt se setkáváme v každém „rohu“ interiéru.

Terasová prkna

Sortiment terasových prken dělíme do třech kategorií podle základních dřevin z které se vyrábějí a to je tlakově impregnovaná borovice, modřín a exotická dřevina bukit. Spojovací materiál a materiál pro povrchovou úpravu terasových prken může být součástí kompletní dodávky.

Spárovkové desky

Základní nabídka spárovkových desek resp. lepených desek z masivního dřeva zahrnuje šest materiálů smrk, borovice, buk, dub, termo a olejované masivní desky. Široké použití spárovkových desek při výrobě např. polic, regálů, skříněk, stolových, pracovních desek, schodů a jakýchkoliv výrobků např. nábytku nebo obkladů z masivního dřeva vytváří ze spárovkových desek resp. lepených desek z masivního dřeva ideální vstupní materiál pro stavebníky či kutily. Pro správné použití spárovkových desek resp. lepených desek z masivního dřeva z hlediska konstrukce a stability finálního výrobku Vám doporučujeme konzultaci s našimi firemními specialisty, kteří Vám rádi poradí a doporučí vhodný spojovací materiál či materiál na povrchovou úpravu spárovkových desek.

Truhlářské řezivo

Základní nabídku truhlářského řeziva zahrnuje pět druhů dřevin – smrk, borovice, buk, dub, jasan ve čtyřech základních tloušťkách 24, 32, 50, 60 mm.

construction 31
INTERLIGNUM a.s.

INTERLIGNUM a.s.

Firemní prodejna interiérových dveří a polotovarů ze dřeva.

Prodejna

Obolecká, Chotěboř / 583 01

Dostupnost zboží a ceny je nutné ověřit telefonicky, děkujeme za pochopení.